Açık Kök Ceviz Fidanı

Açık Kök Ceviz Fidanı

Açık kök ceviz fidanı adında anlaşılacağı gibi kökü açıkta olan yani dikime hazır fidanlardır. Ceviz fidanları yılın belirli dönemlerinde dikilmektedir. Firmamızdan aldığınız açık köklü ceviz fidanları köklerine zarar gelmemesi için özel önlemler alır. Firmamız fidanları gönderirken her türlü detayları düşünmektedir. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Ceviz fidanları firmamız tarafından Kasım ve Şubat ayında satışa sunulmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz şehrin iklimine göre de Nisan ve Mayıs ayında sürgün vermektedir. Sizde firmamızdan alacağınız açık köklü ceviz fidanları ile ilgili gerekli bilgiler verilmektedir.

Açık Köklü Fidan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ceviz türleri ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmak için işi bilmek ya da uzman bir kişiden yardım almak gerekir. Açık köklü ceviz fidanları en belirli bir uzunluğa gelmiş olan fidan türleridir. Dikimini yaparken çok soğuk aylarda değil de havaların ılıman olmasına dikkat edilir. Ayrıca dikim esnasında köklerin zarar görmemesi verim vermesi açısından daha uygun olur. Firma sadece açık köklü ceviz fidanları satışını yapmayıp aynı zamanda da fidan dikimi için profesyonel kişiler göndermektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Açık Kök Ceviz Fidanı için yorumda bulun

    Açık Kök Ceviz Fidanı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Açık Kök Ceviz Fidanı için ilk yorumu yapabilirsin.