Hurdacı

Hurdacı Kablo hurdası, bir veya daha fazla metalik iletken yerleştirilerek oluşturulmuş, yalıtım malzemesi ile kaplı elektrik ve elektronik alanlarda kullanılan bir enerji akımı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre kablo hurdaya çıkarılır ve doğaya bırakılır. Önemsiz bayi telefonu olarak, “Hurda kablosunun fiyatı ne kadar?” 7/24 sorunuza cevap verebiliriz.

Elektronik cihazların bir parçası olan kabloların içi alüminyum ve bakır gibi iletken metallerden, dışı ise plastikten oluşur. Geri dönüşüm endüstrisi için önemli malzemeler içeren hurda kablolar da genellikle hurda satıcıları tarafından satın alınır ve satılır.
kablolar da gerekli analizler yapılarak hurda satıcılarından alınır, geçici olarak stoklanır ve kalite politikamızdan ödün vermeden hurda kablo geri dönüşümü yapan müşterilerimize teslim edilir. Firmamızdaki hurda soyma makinesi sayesinde kablo hurdası satın alan firmalar arasında en hızlı çalışan şirketiz.

Hurdacı

Kablo Hurda Alımı ve Hurda Kablo Fiyatları

Yükleniciler, otomobil geri dönüştürücüler, imalat şirketleri vb. Her yıl. Ayrılması ve zaman alıcı olması zor olan atıkları, vahşi depolama yöntemiyle toprak altındaki belediye çöplüklerine ve gömülerine gönderir. Bu gerçek bir anlayış kaybıdır. Değerli metaller olan bakır içeren kablolar çok pahalı malzemelerdir. Bu nedenle tesislerinizde üretilen atık kablolar için lütfen bizi arayın. Kısa sürede hurda alımı için araç göndereceğiz. Ayrıca, kablo hurdası satışından yüksek kar elde edeceksiniz.

Kırkambar, Hurdacı Tetere Hurda kablosu, Antikorum Hurda Kablosu Yeraltı Hurda Kablosu, PTT Hurda Kablosu, PTT İç Hurda Kablosu, Silikon Kablo Çeşitleri, Gazlı Fare Dirençli Alternatör Çeşitleri, Enya Saf Bakır Enya Çeşitleri, Anten Kablosu Hurda, Bilgisayar Kamera Kablosu Hurda, Şarj Kabloları hurda, alüminyum kablo, havai hat alüminyum, çelik zırhlı kablo, kağıt kablo birçok türü vardır. Hurda kablo alım fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Elektrik akımını ileten en kaliteli malzeme bakırdır. Normal koşullarda en iyi elektrik akımını ileten malzeme altın olmasına rağmen, yüksek fiyatı nedeniyle bir alt kategorisi olan bakır elektrik iletiminde kullanılır. Fiyat da çok yüksek ve kablo hurdası da bugün piyasada iyi para. Elektrik tesisatı veya atık şeklinde atık olarak bertaraf etmek yerine, hurda satıcılarıyla temasa geçerek iyi fiyatlara satış yapabilirsiniz. İstanbul’da hurda kablo geri dönüşümü yapan firmamız daima peşin ödeme yapmaktadır. Her zaman güncellenmiş hurda kablo fiyatları ile alışveriş yapıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Hurdacı Hurdacı için yorumda bulun

    Hurdacı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hurdacı için ilk yorumu yapabilirsin.