Lens Fiyatları

Kaliteli Lensi İnternetten Edinmek Lensoptikal Optik firmasının, internet yüzü olan Optikal Lens, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı lens satışı gerçekleştirmektedir. Lens Fiyatları Optiklere giderek ürün almak yerine eve sipariş vermek isteyen müşterilerine birbirinden uygun fiyatlı ürünler sunmakta, promosyonlar ve kampanyalı ürün satışı da gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin fiyatını çoklu alımlarda indirim yaparak değiştirmekte, bazı ürünlerdeyse satın alımlarda ürünün yanında solüsyon hediye etmektedir.

Lens Fiyatları ve Detayları

Kampanyalı Ürünlerle Uygun Fiyata Alışveriş Yapın

Kampanyalı ürünler sayesinde, birden çok kez alacağınız kontakt lenslerinizi Optikal lens firmasından tek seferde alarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. Böylece bütçenize zarar vermeden, kısa ve karlı bir alışveriş yaparak ilerleyen aylardaki lenslerinizi ne zaman alacağınızı hesaplamak zorunda kalmazsınız.

Solüsyon Hediyeli Ürünler

Seçili ürünlerde, solüsyon hediyesi sağlayan Optikal Lens, müşterilerinin solüsyonun bittiğinin fark etmediğinin bilincindedir. Bu yüzden 2’li ya da 4’lü kutu alımlarında, site üzerinden solüsyon da göndermektedir. Ellerinizi ve kontakt lenslerinizi dezenfekte etmenize yarayan solüsyonlar son derece gereklidir.

Renkli Lensler

Renkli gözlere sahip olmak isteyenlere yardımcı olan renkli lensler de sitede satılmaktadır. Numaralı ve numarasız seçenekleriyle birlikte birbirinden farklı onlarca renk seçeneğine de sahiptir. Renk seçenekleri mavi, yeşil gibi renklerin yanında bal rengi, kahverengi, ela, zümrüt ve dahası şeklinde ilerlemektedir. Müşterilerine numaralı lens satışı yaparken, siteye reçetenin fotoğrafının yüklenmesini isteyen Optikal Lens, yanılma payı olmadan ürünleri teslim etmek için çalışır.

İletişim Bilgileri

Merkez: Lensoptikal Fatih Mah. Velioğlu Cad. No:64/B Bağcılar
Vizyon optik inönü mh 428. sk no:3/b Bağcılar istanbul

T. +90 212 630 89 39 (Hafta içi 9:00-17:30)

Whatsap. +90 555 088 75 05 (Hafta içi 9:00-17:30)

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Lens Fiyatları için yorumda bulun

    Lens Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lens Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.